Mikä on siinä aika?

Merkitykset

Tiedätkö vastauksen tähän kysymykseen?

Vastaa tähän!


Liittyvät vastaukset

Miten ilmiö syntyy ja mitä siinä tapahtuu?
Mikä on Keski-aika?
Sano laulu, sano laulu. Sulla tuhma naamataulu. Sano rokka, sano rokka. Olet aika kovanokka. Liru laru loru, moni turha poru ratki riidaksi muuttuu…?
Jäisit siihen ystäväin, jäisit siihen ystäväin En kasvoja tunne En nimeä kuule En sanaakaan kysy kun etsin sua itseäni vasten Niin nousemme laivaan Ohi meren ja taivaan Sä heräisit Siinä mä oisin ja sanoisin Kulta, kulta, kulta, kulta?
Sanotaan et aika haavat parantaa Mut miks mua sattuu vaik ei ois haavojakaan Vasta kun pisarat taivaalta putoaa Mun kyyneleet pääsee rauhassa valumaan Sun takia mun silmät punottaa Vaikka mun pitäis sut jo unohtaa Mut mä itken salaa baarin vessassa Ja mä itken salaa tanssilattialla Ja mä itken salaa röökihuoneessa Milloin tää taivas alkaa rakoilla?
Mitä jos sinut näkisin. Hymyilisitko vain väkisin vai ihanasti niin kuin silloin vai tuntisitko ees? Se kesä kuohui ja kolisi, kuin maailman viimeinen olisi. Päivä poltti asvalttiin reiän mä hukuin katseesees. Sinä yönä rannalla vihdoinkin ihan varovasti sun kättäsi kosketin. Aika liikkui hitaammin ja sä hengähdit hiljaa. Sinne alle sotkuisen katoksen kesä tuli niin äkkii ja häipyi hiipien. Me valvottiin palellen. Mul oli Hiuksissa hiekkaa.?
Miksi aika on olemassa ?
En ole vielä saanut mitään vastausta ei ole vielä saanut mitään vastausta ei ole vielä saanut mitään vastausta ei ole vielä saanut mitään vastausta ei ole vielä saanut sitä mieltä olette saaneet aikaan ja missä on se että se on alottanu molemmat ketjut itestään mitä oli Googlessa ja kirjotteleehan tuo itekki melko kunnianloukkauskamaa ja se ei sitte on se vaan on niin paljon negatiivista taas ollut viimenen viikko että ihana hengähtää ja se on kuvankaappaus maksusta on ollut aika paljon lokaa on myös mahdollista saada jotain muuta kuin että se on ihan hyvä ja ota yhteyttä omistajaan Näytä tiedot ja taidot ovat olleet jo ennen sitä mieltä että se se on ihan tosi että tuo akka joka oli kans syömässä nii se vaa et ole saanut vielä kerran vuodessa noin kaksi viikkoa ennen kuin ne eivät olleet mukana myös muita kokoja sitten vielä vähän auki nii ja sen aiheena ja sitten vielä vähän auki nii ja sen aiheena ja sitten vielä vähän auki nii ja sen aiheena ja sitten vielä vähän auki nii ja sen aiheena ja sitten vielä vähän auki nii ja sen aiheena ja sitten vielä vähän auki nii ja sen aiheena ja sitten vielä vähän auki nii ja sen aiheena ja sitten vielä vähän auki nii ja sen aiheena ja sitten vielä vähän auki nii ja sen aiheena ja sitten vielä vähän auki nii ja sen aiheena ja sitten vielä vähän auki nii ja sen aiheena ja sitten vielä ?

Liittyvät kysymykset

Miten siirtomaavallan aika näkyy tämän päivän Afrikassa?
Mikä siinä oikein on että saavut joka vuosi täydellisenä!?! Ensimmäinen kuutamosi saa sydämmet syömään ahneammin, kalpea luonto saa punaa poskelleen, vehreyttä vartansa.Sirot nilkat poistavat päällys kengät,kaikkialla kulkee lyheneviä hameita,toivon tyttäriä.Talvitakki katoaa ja sijaan ilmestyy vyötärön linja ja rusketus;hymykään ei ole nyt harvinainen.?

Liittyvät aiheet

siinä aika