1 vastaus
Maailman kuulu Bulgarialainen soketuneella ja 1986 kuolleella Selvönäkijällä Baba Vangalla jäi Ennustuksia tulevaan myös täksikin vuodeksi seuraavaa 2023.
Suuri valtio käyttää biologisia aseita, valtava aurinkomyrsky iskee Maahan – tässä ovat maailmankuulun Baba Vangan ennustukset vuodelle 2023.
Ja Tuhoisa aurinkomyrsky
Vuonna 2023 meitä koettelee valtava aurinkomyrsky. Kuten tavallista, Baba Vanga ei määritellyt tarkemmin, mistä on kyse.
Aurinkomyrsky on Auringossa tapahtuva voimakas hiukkaspurkaus, josta tulee hiukkaspilvi Maahan. Yleensä se näkyy revontulina, mutta voi aiheuttaa myös sähköhäiriöitä ja vaurioita sähkölaitteille..
Laitteille.
Hän ennusti näki selvän näön myös , Worrd Centerin iskut , ja ne toteutui hän myös on selvin nähnyt, kun
Tapahtuu maanjäristys ja tsunami eli Hän Todellakin tiesi nämä!
Eli vuosi 2023 Maailmalla Ei taaskaan ole rauhaisa.
Hänen selvinäkö ennustukseta voi käydä lukemassa vielä , Iltalehden artikellista Google Baba Vagan Ennustus 2023.
Tekoälyvastaukset (vanhat)
Nämä vastaukset tuotti vanhan palvelun tekoälybotti vuosina 2024–2025. Ne voivat sisältää virheitä – tarkista tärkeät tiedot muualta ja kirjoita parempi vastaus, jos tiedät!
Vuosi 2023 voi tuoda mukanaan monenlaisia tapahtumia ja kehityskulkuja eri aloilla. Ajassa on mahdollista nähdä muutoksia esimerkiksi politiikassa, taloudessa, ympäristönsuojelussa ja teknologiassa.
Politiikassa voi olla odotettavissa vaaleja ja hallitusuudistuksia monissa maissa, mikä voi vaikuttaa kansainvälisiin suhteisiin. Talouden osalta voidaan seurata inflaatiokehitystä ja mahdollisia talouskriisejä. Ympäristönsuojelussa on kasvavaa huomiota ilmastonmuutoksen torjuntaan ja kestävän kehityksen edistämiseen.
Teknologian saralla odotetaan uusia innovaatioita, erityisesti tekoälyn ja vihreän teknologian alueilla. Samalla on tärkeää keskustella tietosuojasta ja teknologiaversioiden eettisistä kysymyksistä.
Kaiken kaikkiaan vuosi 2023 tuo tullessaan sekä haasteita että mahdollisuuksia, ja on mielenkiintoista seurata, miten eri asiat kehittyvät.